top of page

Prašanti Nīlājama

    Prašanti Nīlājama atrodas Putaparti ciematā, kur dzimis Satja Sai Baba. Šī Augstākā Miera vieta ir Satja Sai Babas Ašrams (garīgais centrs). To uzcēla Sai Babas sekotāji no tuvākās apkārtnes un tas tika atklāta 1950.gada 23.novembrī. 

Šodien  Putaparti ciems vairs nav nabadzīgs lauku ciematiņš, tas ir kļuvis par garīgi orientētu laicīgās izglītības centru, ar slimnīcām, kurās apvienota holistiskā dziedināšana un modernās tehnoloģijas, un tajā ir labi attīstīta infrastruktūra. Tā ir kļuvusi par neticami spēcīgu garīgo oāzi,  kas atrodas pasakaini skaistā vietā. Tas piesaista tūkstošiem garīgos meklētājus no visas pasaules. Tās vilinājums ir tās spēkā, kas baro dvēseli un nomierina prātu. Tā dod mierinājumu un iedvesmu visiem, kas tiecas uz mieru. Tā ir tikšanās vietā miljoniem dažādu ticību garīgajiem svētceļniekiem no visas pasaules. 

Katru dienu vairāk nekā 60 gadus Sai Baiba tikās ar saviem sekotājiem šajā ašramā, lai palīdzētu, dotu padomus, atbalstītu, mierinātu un iedvesmotu.Tomēr viņa patiesā tikšanās ar visiem cilvēkiem ir balstīta "no sirds - uz sirdi". Nav starpnieku starp viņu un tiem, kas tiecas pēc Dieva zināšanām un pieredzes.

 

Kā nokļūt uz Prašanti Nīlājamu? Lūdzu, skatīties šeit.

 

bottom of page