top of page

Jaunumi

Lai atcerētos, atspoguļotu un piedzīvotu Šri Satjas Sai Babas mācību, kuras būtība ir “Mīli visu, kalpo visiem”, 20. oktobris tiek atzīmēts kā Avatāra deklarācijas gadadiena.

Šri Satja Sai Starptautiskā organizācija (SSSIO) 2021. gada oktobrī par godu šim notikumam ir publicējusi jaunu studiju ceļvedi. Kā ierasts, uzmanība ir koncentrēta uz ticību Dievam un dievišķo mīlestību. Izdevums ir paredzēts studiju apļiem un personīgajai sadhanai.
Šeit ir studiju ceļvedis latviešu valodā.

Šri Satja Sai Baba ir mudinājis visus svinēt arī Jēzus dzimšanu, norādot, ka lielie skolotāji pieder visai cilvēcei.

Viņš atzīmē, ka labākais veids, kā svinēt šo dienu, ir pieturēties pie Viņa mācībām, uzticīgi praktizēt un piedzīvot dievišķības apziņu.
2021. gada nogalē Šri Satja Sai Starptautiskā organizācija (SSSIO) publicēja Jēzus dzīvei un vēstījumam veltītu bukletu, kas sakārtots studiju apļu veidā. Šeit ir izdevuma tulkojums latviešu valodā.

 

Atzīmējot Satja Sai Babas dzimšanas dienu 2020.g. 23. novembrī publicējam 6 mācību ceļvežus, kurus varēsim pārrunāt Zoom videokonferencēs katru pirmdienu plkst. 18.00 sākot no 2020.g. 16. novembra.

1. ceļvedis. Kas ir laime?

2. ceļvedis. Kur atrodas laime?

3. ceļvedis. Kā iegūt laimi?

4. ceļvedis. Šķēršļi ceļā uz laimi.

5. ceļvedis. Kā atpazīt laimi?

6. ceļvedis. Mūsu patiesā daba ir svētlaime. 

Lai pieteiktos videokonferencēm, rakstiet uz Satja Sai centra e-pastu: satjasai_centrs_riga@inbox.lv.

 

Vēlamies dalīties ar Satja Sai organizācijas vadītāja Dr. Narendranath Reddy runu 2020. gada 24. aprīlī. 

Ar mīlestību un pateicību noliecos pie mūsu vismīļākā, mīlošākā un visuresošā Kunga Bagavana Šri Satja Sai Babas dievišķajām lotosa pēdām.
Dārgie brāļi un māsas, mīlestības pilns Sai Ram jums visiem.
Ir brīnišķīgi redzēt Svami daršanu visās trīs Punjakšetrās: svētvietās Prašanti Nilajamā, Brindavānā un Kodaikanālā, un tas man atgādina par jaukām atmiņām, kad mēs bijām kopā ar Svami Kodaikanālā 1994. gadā.

 

 

Satja Sai Rīgas centrā katru ceturtdienu notiek badžanu dziedāšana

 

Satja Sai Rīgas Centrā Ģertrūdes ielā 5, (ieeja no Skolas ielas puses) katru ceturtdienu no plkst. 18:00 līdz plkst. 19:00 norisinās badžanu (Dievu slavinošu dziesmu) dziedāšana.  Lai piedalītos badžanu dziedāšanā nav vajadzīgas nekādas priekšzināšanas vai dziedātprasmes.

Ikviens ir mīļi gaidīts!

Mājas lapa, kur var noklausīties un mācīties badžanas:  http://www.bhajan.ch/bhajans.html

bottom of page