top of page

"Es neesmu ieradies, lai radītu jaunu reliģiju. Es esmu šeit, lai pabarotu visu reliģiju saknes. Esmu atnācis, lai salabotu senos ceļus... Lai padarītu budistus par labākiem budistiem, kristiešus par labākiem kristiešiem, hinduistus par labākiem hinduistiem, musulmaņus par labākiem musulmaņiem."

Satja Sai Baba

 

 

 

Visu reliģiju vienotība

Satja Sai organizācijas logo centrā atrodas kolonna ar lotosa ziedu, kas simbolizē vienotību ar Dievu. Kolonnas gredzeni simbolizē cilvēka garīgās disciplīnas pakāpes, kas ved pie "sirds lotosa zieda" uzplaukšanas. Lotosa zieda centrā atrodas liesma, kas simbolizē apgaismību. Šīs kolonnas nosaukums ir "Sarva Dharma", kas nozīmē pasaules reliģijas un visapkārt kolonnai ir plašāk pazīstamo reliģiju simboli.

"Lai pastāv dažādas reliģijas, lai Dieva slavu apdzied visādās toņkārtās, katra no tām ir vērtīga taka uz to pašu patiesību tik ilgi, kamēr tā neapdzēš vienotības liesmu." Satja Sai Baba.

"Nemainiet savu izvēlēto reliģiju tāpēc, ka esat satikuši Mani. Ja jūs esat kristietis, tad kļūstiet labāks kristietis, ja jūs esat musulmanis, kļūstiet labāks musulmanis, ja piederat hindu ticībai, kļūstiet labāks tās dalībnieks, bet, ja neticat nevienai reliģijai, tad ticiet pats sev un pieņemiet cilvēciskās vērtības." Satja Sai Baba. 

bottom of page