top of page

Ziemassvētki sieviešu patversmē 2016

Ziemassvētkus Satja Sai Rīgas centrā atzīmēja 2016. gada 26.decembrī. 
Svētki sākās no rīta ar bērnu nodarbību, kuras tēma bija „Dalies Mīlestībā”.  Bija stāsts par sv. Nikolasu  (Ziemassvētku  vecīti), kurš ir visu nabadzīgo aizstāvis un runājām arī par  „Ziemassvētku eņģeļiem” - cilvēkiem, kas palīdz citiem, dalās Mīlestībā. 
Arī  bērni gribēja būt par šādiem Svētku eņģeļiem un nodarbības praktiskajā daļā gatavoja no vaska sveces, ko bija paredzēts nodot sieviešu nakts patversmes sievietēm. Svece kā gaismas un Mīlestības simbols.  
Pēc bērnu nodarbības ieradās centra biedri un atnesa augļus, saldumus, tēju, kafiju un ļoti daudz pašceptas piparkūkas. Visu skaisti sasaiņojām, kopā pavisam 63 paciņas.  Pēc tam gatavojāmies  Ziemassvētku dziesmu koncertam, ar kuru vēlējāmies iepriecināt patversmes sievietes. Šogad sagatavojām bukletiņus ar Ziemassvētku dziesmām, lai koncerta klausītājas var dziedāt mums līdz. Tās bija pazīstamas Ziemassvētku dziesmas,  dziesmas par nesavtīgu mīlestību un  par eņģeļiem.
Uz nakts patversmi dodamies jau trešo gadu, un visu šo laiku esam vienīgie, kas tur svētku laikā viesojas. Šogad mūs patversmē ļoti gaidīja, un pirmo reizi bija sagatavota atsevišķa telpa svinībām.  Mūsu viesošanās ideja bija – mēs svinam otros Ziemassvētkus kopā  ar patversmes sievietēm un dalāmies mīlestībā. Koncerts izdevās jauks, dziedājām gan mēs, gan patversmes sievietes, aizkustinātas bija gan viņas, gan mēs. Pēc uzstāšanās vēl mazliet pakavējāmies sarunās un sajutām, cik ļoti svarīga mūsu ciemošanās bija šīm sievietēm un cik ļoti daudz tā deva mums pašām. 

 

Making candles for Christmas gifts
Christmas seva
Joy of receiving
Sharing Love
Rehearsal in Satja Sai Centre of Riga
Presents_Values
Presents_Love
Preparing Christmas gifts
Christmas presents and song booklets
Christmas concert
Joy of giving
bottom of page